ارسال ۱۰۶ اثر به جشنواره ادبیات داستانی کرمان

احمدی عنوان کرد: این جشنواره در سه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگسال و در سه بخش داستان کوتاه، داستانک و داستان بلند برگزار شد.وی تصریح کرد: آثار منتخب این جشنواره به دبیرخانه جشنواره کشوری ادبیات داستانی بسیج ارسال شد که پنج اثر از استان کرمان به جشنواره کشوری راه یافت.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان‌ کرمان از چاپ و نشر آثار برگزیده جشنواره در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: مجموعه آثار منتخب برگزیدگان جشنواره شعر بسیج با عنوان "نوای دل" ‌نیز تدوین شده‌ و به زودی رونمایی می‌شود.به گزارش فارس‌ در گروه سنی نوجوان در بخش داستان کوتاه، زینب حاجی‌علی‌اشرفی حائز رتبه اول، بشری جبال‌بارزی و ساره جهان‌فر رتبه‌ی دوم و سوم را کسب کردند و از فاطمه اسلامی تقدیر شد.

همچنین در گروه سنی نوجوان و بخش داستانک، ‌رضا باقری‌مقدم اول، فاطمه رکن‌آبادی دوم و کیمیا ‌پورمنعمی سوم شد و محمدرضا شفیعی مورد تقدیر قرار گرفت.در گروه سنی جوان و در بخش داستانک، عبدالرضا حسینی، ‌فریبا عادلی و وحید منگلی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند و از راضیه حسین‌پور قاسم‌آبادی تقدیر شد.

در همین گروه سنی و در بخش داستانک، معصومه نظری رتبه اول و معصومه اصغری و فاطمه فهرجی رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند و از حکیمه موسی‌زاده تقدیر به عمل آمد.در گروه سنی بزرگسال در بخش داستان کوتاه، طیبه شجاعی رتبه‌ اول، فاطمه شیبانی رتبه دوم و مهرداد بهزادی رتبه سوم را کسب کردند و از فرزانه ایران‌نژاد پاریزی تقدیر شد.در همین گروه سنی در بخش داستانک، شمسی رضایی رتبه اول، علی پورمنعمی رتبه دوم و سیدرضا میرحسینی رتبه سوم را کسب کردند و از رضا خدادادی تجلیل شد.

همچنین در بخش داستان بلند، آرمان شفیعی رتبه اول و فرهاد سالاری رتبه دوم را به دست آوردند.داوری این جشنواره را محمدعلی ملازاده، سیدجواد کاظمی و شیما مظهری‌صفات بر عهده داشتند.

۳۱ شهریور ۱۳۹۱

منبع خبر : farsnews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه ما در فیس بوک اشتراک گذاری شاتا