حضور ایران در ۶ نمایشگاه بین المللی فرش

 وی تصریح کرد: شرکت در نمایشگاه های، آذربایجان، باکو، ایتالیا، میلان، هانوفر و قزاقستان نیز از تکلیفات و برنامه های پیش بینی شده برای نیمه دوم سال جاری است.
    
معاون امور بازاریابی مرکز ملی فرش ایران با اشاره به آسیب های شناخته شده در کشورهای هدف گفت: بیشترین مشکل فرش ایران در کشورهای دیگر، عدم شناخت مردم آنجا با فرش دستباف ایران است که مرکز ملی فرش ایران برای این کار راهکارهایی را سنجیده است و به مجرد تخصیص بودجه برای تبلیغات فرش در کشورهای خارجی، در راستای معرفی فرش دستباف و حضور مستمر جهت جلوگیری از فروش فرش رقبا به نام فرش دستباف ایران اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.
    
    
این مقام مسئول در مرکز ملی فرش اعلام کرد: در ادامه توسعه صادرات فرش دستباف اکنون زمان آن رسیده که به برگزاری نمایشگاه بزرگ تهران بپردازیم؛ بنابراین نمایشگاه مهر ماه سال جاری با یک روز تأخیر نسبت به سال های گذشته از دوم مهر ماه به مدت یک هفته آغاز خواهد شد.
    
    
وی با اشاره به افزایش تعداد متقاضیان برای شرکت در نمایشگاه نسبت به سال گذشته اعلام کرد: از تمام تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان فرش در سراسر کشور برای حضور در این رویداد دعوت به عمل آمده که استقبال این افراد و تجار خارجی از نمایشگاه سال جاری بی نظیر بوده و نسبت به سال های گذشته روند صعودی به خود گرفته است.
    
    
فیض الهی از دعوت ۷۰ کشور برای شرکت در این نمایشگاه نام برد و افزود: تاکنون ۴۵ کشور برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند، البته یک هیئت تجاری از دانمارک و یک هیئت تجاری از چین در این نمایشگاه حضور خواهند داشت که مرکز ملی برای آنها برنامه هایی از قبیل دیدار از اتاق بازرگانی و برگزاری جلسات با اعضای این اتاق، دیدار با اتحادیه صادرکنندگان فرش در نظر گرفته است تا آنها بتوانند برنامه های تجاری خود را بر مبنای این جلسات برای آینده تدوین کنند.

منبع خبر : سایت اطلاع رسانی فرش ایرانcarpetour.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه ما در فیس بوک اشتراک گذاری شاتا