برگزیدگان هفتمین جشنواره استانی ادبیات داستانی بسیج معرفی شدند

محمدرضا احمدی اظهار داشت:  این جشنواره در سه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگ‌سال و در سه بخش داستان کوتاه، داستانک و داستان بلند برگزار شد.
وی گفت:  آثار منتخب جشنواره قبلاً به دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی کشوری ادبیات داستانی بسیج ارسال شد که پنج اثر از استان کرمان به جشنواره‌ی کشوری راه یافت.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان، هم‌چنین از چاپ و نشر آثار برگزیده‌ی جشنواره در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: مجموعه‌ی آثار منتخب برگزیدگان جشنواره‌ی شعر بسیج با عنوان «نوای دل»  نیز تدوین شده است و به زودی رونمایی خواهد شد.
در پایان این مراسم، نتایج نهایی جشنواره‌ی استانی ادبیات داستانی بسیج کرمان به شرح زیر اعلام شد: در گروه سنی نوجوان در بخش داستان کوتاه، «زینب حاجی‌علی‌اشرفی» حائز رتبه‌ی اول و «بشری جبال‌بارزی» و «ساره جهان‌فر» رتبه‌ی دوم و سوم را کسب کردند و از «فاطمه اسلامی» تقدیر شد.
هم‌چنین در گروه سنی نوجوان و بخش داستانک، «رضا باقری‌مقدم» اول، «فاطمه رکن‌آبادی» دوم و «کیمیا ‌پورمنعمی» سوم شد و «محمدرضا شفیعی» مورد تقدیر قرار گرفت.
در گروه سنی جوان و در بخش داستانک، «عبدالرضا حسینی»، «فریبا عادلی» و «وحید منگلی» به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند و از «راضیه حسین‌پور قاسم‌آبادی» تقدیر شد. در همین گروه سنی و در بخش داستانک، «معصومه نظری» رتبه‌ی اول و «معصومه اصغری» و «فاطمه فهجری» رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند و از «حکیمه موسی‌زاده» تقدیر شد.
در گروه سنی بزرگ‌سال در بخش داستان کوتاه، «طیبه شجاعی» رتبه‌ی اول، «فاطمه شیبانی» رتبه‌ی دوم و «مهرداد بهزادی» رتبه‌ی سوم را کسب کردند و از «فرزانه ایران‌نژاد پاریزی» تقدیر شد. در همین گروه سنی در بخش داستانک، «شمسی رضایی» رتبه‌ی اول، «علی پورمنعمی» رتبه‌ی دوم و «سیدرضا میرحسینی» رتبه‌ی سوم را کسب کردند و از رضا خدادادی تقدیر شد.
هم‌چنین در بخش داستان بلند، «آرمان شفیعی» رتبه‌ی اول و «فرهاد سالاری» رتبه‌ی دوم را به دست آوردند.
گفتنی است؛ داوری این جشنواره را «محمدعلی ملازاده»، «سیدجواد کاظمی» و «شیما مظهری‌صفات» بر عهده داشتند.

۳۰ شهریور ۱۳۹۱

منبع خبر : kerna.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه ما در فیس بوک اشتراک گذاری شاتا