تولید فیلم‌های ضدصهیونیستی نوید سکانس پایانی این رژیم

گروه‌های رزم‌نوازان مستقر در محل برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس با نواختن آهنگ‌های حماسی از مهمانان جشنواره استقبال کردند.
 

پخش کلیپی از دوران دفاع مقدس همراه با قطعه «ممد نبودی ببینی» با صدای «غلامعلی کویتی‌پور» فضای دل‌نشینی را در لحظات ابتدایی آیین افتتاح دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس ایجاد کرد.
 

«محمد سلوکی» اجرای آیین آغازین دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس در کرمان را بر عهده داشت.
 

با توجه به استقبال مناسب مردم کرمان از دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس علاوه بر تالار دانشگاه شهید باهنر تعداد زیادی صندلی در محوطه این دانشگاه چیده شده بود و علاقمندان از طریق ویدیوپروژکشن این برنامه را دنبال می کردند.
 

نکته قابل اهمیت درباره آیین افتتاح دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس این است که این برنامه در راس ساعت آغاز شد و در زمان تعیین شده نیز به پایان رسید.
 

«اسماعیل نجار» استاندار کرمان در ابتدای سخنان خود شعری را درباره کرمان با مضمون «هرچند که از روی کریمان خجلیم/ غم نیست که پرورده این آب و گلیم/ در روی زمین نیست چو کرمان جایی/ کرمان دل عالم است و ما اهل دلیم» را قرائت کرد که با
 

تشویق گرم شرکت‌کنندگان در این جشنواره روبه‌رو شد.
 

حضور خبرنگاران و عکاسان خبری در آیین افتتاح دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس چشمگیر بود.
 

در بخش تجلیل از برگزیدگان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس از «علی ملاقلی‌پور» فرزند زنده‌یاد «رسول ملاقلی‌پور» کارگردان برجسته سینمای دفاع مقدس تقدیر شد که این امر یاد و خاطره شادروان «ملاقلی‌پور» را در دل حاضران زنده کرد.
 

«امیر تاجیک» خواننده جوان ایران در آیین آغازین جشنواره فیلم مقاومت سه قطعه «پرچم سه رنگ»، «آبی آسمان» و «بوسه بر خاک» را اجرا کرد.
 

در بخش ویژه آیین گشایش دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس در کرمان با پخش مستندی از «قاسم بخشی» مستندساز دوران دفاع مقدس از تلاش‌های این هنرمند تجلیل به عمل آمد.
 

«حبیب یاوری‌ساجد» نفر برگزیده در بخش فیلم مستند دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس جایزه خود را به «سیف‌الله داد» هنرمند برجسته کشور به پاس تهیه فیلمی با موضوع مقاومت تقدیم کرد.
 

استاد اسفندیار قره‌باغی در این مراسم دو قطعه موسیقی وطنی را اجرا کرد که مورد استقبال شرکت کنندگان در جشنواره بین‌المللی فیلم دفاع مقدس قرار گرفت.

منبع خبر : farsnews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه ما در فیس بوک اشتراک گذاری شاتا