کارگاه آموزشی بازرگانی صنایع ‌دستی به منظور افزایش تعامل با سفارتخانه‌‌ها برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر امور بازرگانی خارجی معاونت صنایع دستی در گفت‌وگو با میراث آریا (chtn)، با اعلام این خبر گفت: مدیران کل این معاونت، کارشناسان حوزه بازرگانی خارجی، معاونان صنایع دستی، صادرکنندگان فعال و نمونه ۱۵ استان و کارشناسان اتاق بازرگانی، وزارت صنایع و معادن و کشاورزی ایران از افرادی هستند که در این کارگاه حضور خواهند داشت.

«احمد بالان» ادامه داد: برگزاری این دوره‌های آموزشی زمینه‌های تدوین برنامه‌های آموزشی منسجم و دقیق را با اهدافی چون توانمندسازی و ارتقای سطح کیفی دانش و آگاهی نیروی انسانی در زمینه گسترش روابط تجارت خارجی صنایع دستی فراهم می‌سازد.

این مقام مسوول در معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی یادآور شد: در کارگاه آموزشی مذکور شاهد بررسی توانمندی‌های صادرکنندگان، آشنایی با ظرفیت‌های اتاق بازرگانی و شیوه تعامل با رابطان و مسوولان امور بین‌الملل و نمایندگان سفارتخانه‌های خارج از کشور خواهیم بود.

به گفته وی برگزاری چنین دوره‌هایی به صورت مستمر منجر به افزایش زمینه‌های همکاری با سازمان‌های توسعه تجارت، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، صندوق توسعه ملی و بانک توسعه صادرات می‌شود.

مدیرکل دفتر امور بازرگانی خارجی معاونت صنایع دستی یادآور شد: گسترش روابط خارجی و پیشبرد سیاست‌های راهبردی معاونت صنایع دستی از دلایل برگزاری کارگاه آموزشی بازرگانی صنایع دستی است.

منبع خبر : chtn.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه ما در فیس بوک اشتراک گذاری شاتا